Lekcje indywidualne

— prezencja sceniczna z Posing Time

Na lekcjach indywidualnych nasza uwaga jest w 100% skupiona  wyłącznie na Tobie. Dzięki temu, że mamy wyjątkowy zmysł do prezencji scenicznej, potrafimy wyłapać szczegóły, o których ktoś inny nawet nie pomyśli.

Szczegółowo dokonamy analizy Twojej sylwetki i koordynacji ruchowej. Dopasujemy sposób poruszania idealny dla Ciebie, tak abyś poczuła się kobieco i pewna siebie.

Na lekcjach indywidualnych jesteśmy w stanie skupić się na najmniejszych detalach, aby podkreślić Twoje zalety i zatuszować słabsze strony.

Naszym celem jest inspirowanie innych, by odważnie marzyli, wierzyli w siebie, uczyli się więcej i byli coraz lepsi.

Prezencja sceniczna lekcje indywidualne
Posing time prezencja sceniczna lekcje

Co nas wyróżnia?

Przez nasze ogromne doświadczenie w nauczaniu doszłyśmy do perfekcji w sposobie tłumaczenia i metodologii.

Nie krytykujemy, nie oceniamy – dajemy otuchę, wsparcie oraz siłę do walki!

Zdajemy sobie sprawę jak stresujące są początki, dlatego dbamy, abyś czuła się swobodnie, a po zajęciach była zmotywowana i zadowolona ze swoich postępów.

Nawet jeśli myślisz, że nie nadajesz się do tego, zapewniamy Cię, że mamy duże pokłady cierpliwości i poradzimy sobie z każdym przypadkiem 😉

To dla nas ogromny komplement, że dziewczyny pokonują setki, a nawet tysiące kilometrów z różnych zakątków Polski i Europy, żeby uczyć się właśnie od nas.

Mamy setki zadowolonych podopiecznych

Prezencja sceniczna na zawodach

Skontaktuj się

Indywidualne lekcje prezencji scenicznej razem z Posing Time. Chętnie podzielimy się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem. Masz pytania? Napisz do nas!