O Nas

Jesteśmy jedyną taką szkołą, która od ponad 3 lat nieustannie organizuje szkolenia kilka razy w roku. Podczas ponad 20 edycji warsztatów przeszkoliłyśmy ok. 260 dziewczyn, a lekcji indywidualnych nie jesteśmy w stanie zliczyć. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy liderami w tym, co robimy. Szkoląc posługujemy się doświadczeniem zdobytym na ponad 60 startach w Polsce i na Świecie, z czego aż 44 zakończonych finałem! Swoją przygodę rozpoczęłyśmy w momencie największego rozkwitu tej dyscypliny, więc musiałyśmy zmagać się z ogromną konkurencją, która jeszcze 2 sezony  wcześniej nie była na tak wysokim poziomie.

Katarzyna Rodzik Maliszewska

Kasia Rodzik Maliszewska

Małgosia Flis

Małgosia Flis

posingtime-divider2

Przekonałyśmy się, że marzenia nie spełniają się, tylko spełnia się je samemu.

posingtime-divider2

Na początku naszej drogi nie sądziłyśmy, że będziemy w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz. Kiedy my zaczynałyśmy, bikini fitness dopiero rozwijało się. Nie miałyśmy skąd czerpać kompleksowych informacji i od kogo uczyć się.  Do wielu wniosków musiałyśmy dojść same, dlatego specjalnie dla Was stworzyłyśmy Posing Time, abyście nie popełniały niepotrzebnych błędów i  zmierzały w odpowiednim kierunku.

Pomagamy dziewczynom uwierzyć w siebie i wydobyć z nich piękno, tak aby w pozycjach obowiązkowych wyróżniały się.

posing time logo

Uważamy, że na rynku jest zbyt dużo nauczycieli pozowania, a zbyt mało wiedzy na temat prezencji i idei tego sportu. Kluczem do sukcesu jest to, aby skupić się na dopasowaniu pozowania do swojej sylwetki i możliwości, a nie ślepo ufać gotowym szablonom.

Kasia Rodzik Maliszewska

posingtime-divider2

Moją pasją od zawsze był sport. Jako dziecko uprawiałam lekkoatletykę, miałam również bardzo duże osiągnięcia w tańcu na arenie polskiej i międzynarodowej. Podczas studiów na AWFie okazało się, że moją kolejną miłością są zajęcia fitness. Po kilku latach jako instruktor fitness, kolega z branży namawiał mnie, bym spróbowała swoich sił w bikini fitness. Długo nie chciałam ulec jego namowom, bo po prostu nie wierzyłam we własne możliwości. Gdybym nie spróbowała, nie zostałabym Absolutną Mistrzynią Polski i medalistką Mistrzostw Europy. Aktualnie wraz z Mężem prowadzę Kamion Fitness Club i jestem dumna, że moja ciężka praca doprowadziła mnie do sukcesu i poczucia spełnienia.

Małgosia Flis

posingtime-divider2

Na co dzień razem z moją wspólniczką prowadzę biuro rachunkowe. Lubię to co robię i czuję się w tym spełniona. Jednak przez charakter mojej pracy spoczywa na mnie duża odpowiedzialność i stres. Siłownia stała się moim sposobem na odreagowanie i relaksem dla mojego ciała i umysłu. Pokochałam ciągłą pracę nad sobą i chciałam wystartować w bikini fitness. Bardzo długo powstrzymywał mnie strach, nieśmiałość i brak pewności siebie. Jednak postanowiłam, że lęk przed światem nie może powstrzymywać mnie przed spełnieniem swoich marzeń i podjęłam wyzwanie startu. Jedno jest pewne. Żałuję, że tak późno zaczęłam, bo być może Puchar Polski i karta PRO byłyby moje zdecydowanie wcześniej.

Kasia-Rodzik-Maliszewska Małgosia-Flis

Lepiej jest żałować tego co się zrobiło, niż tego czego się nie przeżyło.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Privacy Preference Center

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other